Форум жителей ул. Бестужева и прилегающих окрестностей

Форум жителей дома №34


Вы не подключены. Войдите или зарегистрируйтесь

Що можна зробити?

Перейти вниз  Сообщение [Страница 1 из 1]

1 Що можна зробити? в Пн Окт 14, 2013 8:45 am

1. Підняти шум і висвітлювати проблему.

Ну це ми вже наче почали. Але все одно треба інформувати як можна більше людей.

2. Спробувати анулювати угоду купівлі-продажу чи оренди приміщення на першому поверху.

Чи можна дізнатись воно ПРОДАНЕ? В оренді??? Адже дата реєстрації отого ТОВ від 22.07.2013
А приміщення почали ремонтувати десь в той же період.
Тобто хто купив? ТОВ як юрособа, чи засновник ТОВ чи хто? І на яких підставах тоді там ТОВ?

3. Анулювати ліцензію на їх діяльність.

Яка в нього ліцензія? На що? Які умови її отримання і чи вони не порушені? Які умови її дотримання і може їх можна буде впіймати на порушенні.

4. Нічим не допомагати цим непроханим сусідам.
І по можливості саботувати їх діяльність. Чим більше скарг буде на їх діяльність у відповідні інстанції тим краще. Звісно вони "відкупляться" але перетворивши їх діяльність на неприбуткову ми зможемо відстояти себе і своє нормальне майбутнє.

Посмотреть профиль

2 Re: Що можна зробити? в Пн Окт 14, 2013 9:36 am

Посмотреть профиль

3 Re: Що можна зробити? в Вт Окт 15, 2013 1:00 am

1. Підняти шум і висвітлювати проблему.  
Сьогодні зранку разом із Aлександр76 розклеїв по нашому району близько 60ти листівок із описом проблеми, посиланням на цей форум та закликом приєднуватись до написань запитів та скарг у відповідні органи державної влади. Завтра продовжимо з розклейкою.

dmitriy_76 сконтактував із каналом НТН  і домовився про зйомку репортажу. Маємо визначити час, коли зможе бути присутніми найбільша кількість зацікавлених громадян. Думаю, на протязі всього сьогоднішнього дня у зв'язку із розклейкою оголошень це має з'ясуватись.


Також написав на фейсбук активісту селища Шевченко (наше селище, хто не знає) Олегу Кочерзі: https://www.facebook.com/oleg.kocherga - чекаю на відповідь.


2. Спробувати анулювати угоду купівлі-продажу чи оренди приміщення на першому поверху.
 Погоджуюсь із думкою Aлександр76, що для цього наразі не видно підстав, незалежно від форми власності. Але варто спробувати написати в Архінспекцію - http://idabk.kiev.ua/ -  з приводу підозр на перепланування приміщення (замощена цеглою половина вікна, зроблене справа від входу віконечко в несучій стіні - це наразі очевидні зачепки). Пишемо усі - чим більше звернень - тим ефективніша реакція у чиновників. Як мінімум - будуть перевірки, зобов'язання привести до первісного проектного вигляду та фінансові витрати з боку власника.

3. Анулювати ліцензію на їх діяльність.

Яка в нього ліцензія? На що? Які умови її отримання і чи вони не порушені? Які умови її дотримання і може їх можна буде впіймати на порушенні.
Цього не дізнаємось, допоки не побачимо копій документів, наданих або особисто власником (чого, я думаю, сподіватись марно), або офіційних відповідей на наші запити від органів влади (МОЗ та інших). Хтось вже направив запити і якщо так, то куди?


4. Нічим не допомагати цим непроханим сусідам.
І по можливості саботувати їх діяльність. Чим більше скарг буде на їх діяльність у відповідні інстанції тим краще. Звісно вони "відкупляться" але перетворивши їх діяльність на неприбуткову ми зможемо відстояти себе і своє нормальне майбутнє.
 Підтримую.

Посмотреть профиль http://bestujeva.ukrainianforum.net

4 Re: Що можна зробити? в Вт Окт 15, 2013 8:13 am

Я сьогодні теж з десяток листівок з посиланням на форум розклеїв та роздав. Завтра продовжу.

Посмотреть профиль

5 Re: Що можна зробити? в Вт Окт 15, 2013 9:00 am

Позавчера написала пост на форуме канала СТБ с описанием нашей проблемы в разделе их новостей, оставила координаты, но пока что тихо, никто со мной не связывался ни по телефону ни по почте. К сожалению, никаких координат в плане прямого тел. номера или e-mail я на их сайте не нашла, поэтому "нажаловалась" как смогла.

Вызывает огромное сожаление тот факт, что не смотря на остроту проблемы, совсем небольшое количество жильцов принимают участие в попытках как-то решить эту ситуацию, остальные предпочитают возмущаться в квартирах и игнорировать собрания, придерживаясь мнения "вы там все решите, а мы поддержим". А ведь эти "товарищи", которые будут приходить сюда лечиться будут не только "радовать" нас и наших детей своим видом на наших лавочках, но и "тырить" дворники и колеса с наших автомобилей, бить окна в поисках хоть чего-нибудь, что можно продать.

Посмотреть профиль

6 для бажаючих ПИСАТИ. в Вт Окт 15, 2013 10:43 am

Тільки писати треба не про НАШ будинок як місцеву проблему. А про наш будинок як частину фактично по суті ЛЕГАЛІЗОВАНОЇ НАРКОТОРГІВЛІ в країні.

Київська міська рада
Міський голова


01044, м.Київ, вул.Хрещатик, 36,
044, 226-34-03, ф.270-56-38,
rada@citycouncil.kiev.ua


А отут перелік всіх ДЕПУТАТІВ ВР.
Натискаєте на їх прізвище і відкривається сторінка де вказн їх конкретний адрес електронної пошти приймальні і телефон.

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/site2/p_deputat_list


Для прикладу натиснувши на Чорноволенко Олександр Віленович отримуємо:

Чорноволенко Олександр Віленович
ОБРАНИЙ ПО: Виборчому округу №220
РЕГІОН: м. Київ
Контактні дані:
Тел: (044) 255-42-89
Ел. пошта: Chornovolenko.Oleksandr@rada.gov.ua

Посмотреть профиль

7 Re: Що можна зробити? в Вт Окт 15, 2013 8:54 pm

Петро пишет:Тільки писати треба не про НАШ будинок як місцеву проблему. А про наш будинок як частину фактично по суті ЛЕГАЛІЗОВАНОЇ НАРКОТОРГІВЛІ в країні.
Однозначно!

Написати потрібно не лише до ВР, а й до Київської міськради. Ось наш представник там:

Іванов Петро Федорович
Позафракційний
Громадська приймальня:
04123, м. Київ,
вул. Червонопільська, 13/16
(Подільський район)

Сьогодні або завтра зайду подивлюсь години прийому у нього. Хто також може, або буде там проїздом - поцікавтесь, може швидше за мене получиться.


Любовь 85 пишет:Позавчера написала пост на форуме канала СТБ с описанием нашей проблемы в разделе их новостей, оставила координаты, но пока что тихо, никто со мной не связывался ни по телефону ни по почте. К сожалению, никаких координат в плане прямого тел. номера или e-mail я на их сайте не нашла, поэтому "нажаловалась" как смогла.
Попробуйте по вот этой форме: http://www.stb.ua/company/feedback/

Посмотреть профиль http://bestujeva.ukrainianforum.net

8 Re: Що можна зробити? в Вт Окт 15, 2013 11:25 pm

На зборах у суботу 12.10.13 директор клініки сказав, що на сьогоднішній день у них є дозвіл і ліцензія на здійснення медичної практики у даному приміщенні. Проте виходячи з ліцензійних умов вони отримали їх незаконно, тому що навіть на сьогоднішній день при вході в приміщення нема ані інформаційної вивіски, ні режиму роботи.
Ремонт приміщення ще продовжується, яким тоді чином був отриманий дозвіл від Санепідемстанції (приміщення не відповідало санітарним вимогам на момент отримання дозволу), щодо ліцензії - тільки з того що ми бачимо - відсутня вивіска, а на її розміщення необхідно дозвіл КП Київреклами, який оформляється не один день, зокрема під час оформлення дозволу на інформаційну вивіску необхідне погодження балансоутримувача будинку та Київархітектури.

Посмотреть профиль

9 Re: Що можна зробити? в Вт Окт 15, 2013 11:49 pm

Пропоную поінформувати про відкриття проблемного закладу адміністрації найближчих шкіл та садочків. Проблема наркоманії дуже значна. Наркозалежні люди суспільно небезпечні і "тусуватися" вони будуть не лише у нашому дворі, а і найближчими прилеглими вулицями. А бажання отримати недешеву психологічну допомогу і небезкоштовну "невідкладну допомогу" поставить під загрозу вільне і безперешкодне переміщення людей, особливо дітей, вулицями нашого мікрорайону.

Посмотреть профиль

10 Re: Що можна зробити? в Ср Окт 16, 2013 2:09 am

Юля пишет:небезкоштовну "невідкладну допомогу"
А наскільки це відповідає ЗАКОНАМ? Десь читав, що такі припарати замісної терапії мають роздавати БЕЗКОШТОВНО, тобто або держава закупила або СПОНСОРИ якісь. Але роздаватись безкоштовно.
Правда ці діляги напевно обійдуть цю заборону. Будуть в чеку писати про КОНСУЛЬТАЦІЮ і наркозамінник тоді йде типу як "безкоштовний"........
Отже виходить що в країні фактично ДОЗВОЛЕНА НАРКОТОГРІВЛЯ синтетичними наркотичними препарами, правда лише для тих хто ВЖЕ наркоман. cyclops 

Посмотреть профиль

11 Re: Що можна зробити? в Ср Окт 16, 2013 8:24 am

Сьогодні написав електронні листи нашим депутатам у ВР від Києва.
Якщо є бажання прошу приєднуватись і не забувати решту депутатів.
Інформаційне висвітлення проблеми значна річ.


chornovolenko.oleksandr@rada.gov.ua, yemets.leonid@rada.gov.ua, chumak.viktor@rada.gov.ua, andriievskyi.dmytro@rada.gov.ua, ariev.volodymyr@rada.gov.ua, bondarenko.volodymyr@rada.gov.ua, bryhynets.oleksandr@rada.gov.ua, illienko.andrii@rada.gov.ua, liapina.kseniia@rada.gov.ua, teriokhin.serhii@rada.gov.ua, yavorivskyi.volodymyr@rada.gov.ua, yarema.vitalii@rada.gov.ua

Посмотреть профиль

12 Re: Що можна зробити? в Ср Окт 16, 2013 8:26 am

Також на виконання пункту 4, зробили запити в СЕС. Але думаю то нічого не дасть практичного. Та і не завадить точно. Чим більше буде таких запитів і відповідей хоч і відписок, тим легше буде потім в суд подавати.

Посмотреть профиль

13 Re: Що можна зробити? в Ср Окт 16, 2013 9:00 am

А чи можна бути їх ліцензії і дозволи оскаржити в адмін суді?

Посмотреть профиль

14 Re: Що можна зробити? в Ср Окт 16, 2013 9:22 am

якщо знайдемо підстави-то теоретично є можливість звернутися до Окружного адміністративного суду м.Києва із позовом про анулювання ліцензії. Але сам факт зверення до суду не буде перешкоджати їх діялності. Хіба що суд задоволить наше клопотання (заяву) про забезпечення адміністративного позову та зупинить дію ліцензії. Але без стимулування це малореально. Це найбільш корумповнаний момент в судочинстві.

Посмотреть профиль

15 Re: Що можна зробити? в Ср Окт 30, 2013 5:33 am

Истории и рецепты успешной судовой борьбы рядовых граждан с государственным аппаратом (!):
http://vesti.ua/strana/22941-kak-ukraincy-smogli-pobedit-chinovnikov

Посмотреть профиль http://bestujeva.ukrainianforum.net

16 Re: Що можна зробити? в Ср Окт 30, 2013 11:32 pm

Я так розумію, що перший по-суті притон ця компашка відкрила на Хохлових 8 і їм там НІХТО НЕ ЗАВАЖАЄ. Адже це наче в промзоні на території заводу. Там мешканців не має. Там нікому повідомляти відповідні інстанції про діяльність Доніка і Ко.

Думаю якщо вдасться прикрити їх лавочку на Бестужева, можливо варто також спробувати прикрити їх і на Хохлових 8. Інакше вони спокою місту не дадуть.

Посмотреть профиль

17 Re: Що можна зробити? в Сб Ноя 09, 2013 12:35 am

Для масштабов борьбы в рамках города - в дальнейшем можно будет создать ресурс, аналогичный тому, что организовали люди в борьбе против одного из нерадивых застройщиков  - суть которго - в обьединении усилий пострадавших от каждого из его обьектов:

http://pbastion.net/

Посмотреть профиль http://bestujeva.ukrainianforum.net

18 Re: Що можна зробити? в Вс Ноя 24, 2013 7:40 am

Урядова телефонна "гаряча лінія" (Національна система опрацювання звернень до органів виконавчої влади) – телефонний центр спілкування Уряду з громадянами, що дозволяє їм оперативно отримувати інформацію від органів виконавчої влади. Усі дзвінки приймають фахівці Урядового контактного центру та надсилають їх відповідним органам виконавчої влади відповідно до компетенції, які розглядають звернення та надають відповіді заявникам.

Номер телефону урядової "гарячої лінії":

0-800-507-309

(дзвінки зі стаціонарних телефонів у межах України безкоштовні)

Посмотреть профиль http://bestujeva.ukrainianforum.net

Спонсируемый контент


Вернуться к началу  Сообщение [Страница 1 из 1]

Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения